PRIVATUMA POLITIKA

Kāda veida informāciju vāc tīmekļa vietne Aleksandr Ven?

Mēs saņemam, apkopojam un uzglabājam jebkuru informāciju, kuru Jūs uzrādāt mūsu mājaslapā vai sniedzat mums jebkurā citā veidā.

Bez tam, mēs apkopojam interneta protokola (IP) adresi, kuru izmanto, lai savienotu Jūsu datoru ar internetu; ieejas datus; e-pasta adresi; paroli; informāciju par datoru un savienojumu un pirkumu vēsturi.

Mēs varam izmantot programmatūras rīkus, lai noteiktu un apkopotu informāciju par darba sesiju, tostarp mājaslapas atbildes laiku, konkrētu lapu apmeklējumu ilgumu, lapas mijiedarbības informāciju un metodes, kuras tiek izmantotas mājaslapas apskatei.

Mēs arī savācam personīgo informāciju (tostarp vārdu, e-pasta adresi, paroli, ziņojumus); maksājuma datus (tostarp kredītkartes informāciju), komentārus, atsauksmes, produktu apskati, ieteikumus un personīgo profilu.

 

Kāda ir vajadzība vākt šādu personīgo informāciju?

Mēs apkopojam personisko un nepersonisko informāciju šādiem mērķiem:

1. Nodrošināt un pārvaldīt pakalpojumus;

2. Nodrošināt mūsu lietotājiem pastāvīgu palīdzību un tehnisko atbalstu;

3. Lai varētu sazināties ar mūsu apmeklētājiem un lietotājiem, izmantojot vispārīgus vai personalizētus pakalpojumu paziņojumus un reklāmas sludinājumus;

4. Izveidot apkopotu statistiku un citu apkopotu un /vai paredzētu nepersonisku informāciju, ko mēs varam izmantot, lai sniegtu un uzlabotu mūsu pakalpojumus;

5. Lai ievērotu visus piemērojamos likumus un noteikumus.

 

Kā tiek uzglabāta un izmantota vietnes apmeklētāju personīgā informācija?

Aleksandr Ven lapa ir izvietota Wix.com platformā. Wix.com nodrošina mūs ar tiešsaistes platformu, kas ļauj mums Jums pārdod mūsu produktus un pakalpojumus. Jūsu datus var uzglabāt, izmantojot Wix.com datu glabātuvi, datubāzi un kopīgas lietojumprogrammas. Tie uzglabā Jūsu datus drošos serveros aiz ugunsmūra. Visi Wix.com piedāvātie tiešo maksājumu vārti, kurus izmanto mūsu uzņēmums, atbilst PCI-DSS standartiem, kurus pārvalda PCI drošības standartu padome, izmantojot tādus zīmolus kā Visa, MasterCard, American Express un Discover. PCI-DSS prasības palīdz nodrošināt, ka mūsu veikals un tā pakalpojumu sniedzēji droši apstrādā kredītkartes informāciju.

 

Sazināties ar vietnes apmeklētājiem?

Mēs varam sazināties ar Jums, lai paziņotu Jums par Jūsu kontu, novērstu problēmas ar Jūsu kontu, atrisinātu strīdu, ieturētu komisijas vai naudas līdzekļus, saņemtu Jūsu viedokli izmantojot aptaujas, nosūtītu atjauninājumus par mūsu uzņēmumu vai, ja nepieciešams, sazinātos ar Jums, lai nodrošinātu atbilstību mūsu Lietotāja līgumam, piemērotajiem vietējiem likumiem un jebkuram līgumam ar Jums. Šiem nolūkiem mēs varam sazināties ar Jums pa e-pastu, tālruni, ar ziņojumu starpniecību un pa pastu.

 

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelieli datu vienumi, kas tiek uzglabāti vietnes apmeklētāja pārlūkā, ko parasti izmanto, lai izsekotu to pārvietošanos un darbības vietnē.

 

Privātuma politikas atjauninājumi

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šo privātuma politiku, tādēļ, lūdzu, regulāri to pārskatiet. Izmaiņas un paskaidrojumi stājas spēkā nekavējoties pēc ievietošanas tīmekļa vietnē. Ja mēs ievērojami mainīsim šo politiku, mēs Jūs informēsim, ka tā ir atjaunināta, lai Jūs zinātu, kādu informāciju mēs vācam, kā mēs to izmantojam un kādos apstākļos, ja tādi ir, mēs to izmantojam un /vai atklājām.

 

Jautājumi un kontaktinformācija

Ja vēlaties: piekļūt, labot, mainīt vai izdzēst jebkuru personīgo informāciju, kas mums ir par Jums, varat sazināties ar mums pa e-pastu Aleksandr.ven.ask@gmail.com

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2018 Aleksandr Ven .    All rights reserved.