Aleksandr Ven - tas ir Latvijā izgatavoto juvelierizstrādājumu vārds. Visa produkcija ir viena meistara roku darbs un tā tiek pārbaudīta Latvijas proves birojā. Visiem izstrādājumiem ir meistara zīmogs.

PIEGĀDE

Preču piegādi Rīgā nodrošina kurjers. Preču piegāde Rīgā ir bezmaksas, ja pirkums ir apmaksāts internetā. Ja piegādes adrese ir ārpus Rīgas, tādā gadījumā jāsazinās ar mani. Maksājumus skaidrā naudā un ar bankas norēķinu karti var veikt tikai veikalā JAHONTS , RĪGA PLAZA Mūkusalas ielā 71, Rīga, Latvija

PREČU ATGRIEŠANA

Ja prece jūs neapmierina, jūs varat atgriezt izstrādājumu 14 dienu laikā no pirkšanas brīža. Precei jābūt oriģinālā, nebojātā iepakojumā ar oriģinālā cenu zīme un bez vizuāliem bojājumiem.

VIETNES UN DATU AIZSARDZĪBA

Šaja saita jūsu dati tiek kriptēti ar SSL (Secure-Socket-Layer) drošu protokolu

 SSL tiek izmantots, ja pārsūtāmā informācija ir ļoti svarīga un nepieciešama paaugstināta drošība. Piemēram, interneta veikaliem.

SSL ir kriptēšanas protokols, kura laikā notiek informācijas kodēšana. Piemēram: jūsu pasūtījuma informāciju, vārdu, adresi, maksājumu karti vai bankas informāciju nevar nolasīt trešā puse.

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2018 Aleksandr Ven .    All rights reserved.