Par mums

Aleksandr Ven - juvelierizstrādājumu meistars, dizaineris. Jau jaunībā viņš sevī juta kaislību pret juvelierizstrādājumiem. Par nožēlu, tobrīd Latvijā nebija specializētu izglītības iestāžu, tikai amatniekiem domāti kursi. Par spīti tam, pieliekot daudz pūļu un izmācoties pie sava amata meistariem, Aleksandrs uzsāk pats savu ceļu juvelierizstrādājumu pasaulē.

Ilga un neatlaidīga savas tehnikas slīpēšana, meistaram palīdzēja  attīstīt pašam savu unikālo rokrakstu. Aleksandr Ven izgatavoto rotu īpašnieks var būt drošs ka tajā ir ielikta dvēsele, un akmeņi ir iestrādāi ar lielu rūpību un meistarīgu roku, pieredzējuša speciālista 
 

Darbs ar juvelierizstrādājumiem pieprasa neatlaidību, pacietību, gaumes izjūtu, kā arī stingru roku. Tāda pat stingrība piemīt Aleksandra principialitātei :

  • Izmantot tikai tīru metālu sakausējumus

  • Izstrādājumus veidot tikai ar dabīgajiem akmeņiem

  • Izgatavot rotas ērtas ikdienas nēsāšanai

Meistars- dizaineris ir neticami komunikabls un atvērts cilvēks. Pirms Jūs pieņemsiet lēmumu par savu personīgo izstrādājumu, Aleksandrs obligāti ar  Jums apspriedīs visas ar  Jūsu topošā gredzena , auskaru vai kulona izgatavošanu saistītās nianses.  Jūs vienmēr varat vērsties pie viņa pēc padoma , un viņš Jums palīdzēs ar šī nebūt ne  vieglā lēmuma pieņemšanu: pārvērst ideju skaistā rotu.

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

© 2018 Aleksandr Ven .    All rights reserved.